Medyum Şikayet ve Yorumlar

Medyum Geylani Hoca Kim? En İyi Medyum Yorumları

Medyum Geylani hoca hakkında şikayet ve yorumlar. Medyum Geylani hocaya Vefk ve Büyü yaptıranların yorumları ve şikayetleri ile Medyumu tanıyın.

Medyum Geylani şikayet ve yorumlar ile değerlendirmek gerekebilir. Yeni bir yorum yaz veya Medyum Geylani hocayı şikayet et. İnsanlar, ulaşmak istedikleri bazı şeylere, medyumlardan destek alarak ulaşmaya çalışmaktadır. Medyum yardımları için araştırma yapanlar, Medyum Geylani kim? Yazarak internette arama yapabiliyorlar. Birçok kişi bazı yeteneklerin kendisine doğuştan geldiğini ve medyum olduğunu iddia etmektedir. Medyum Geylani Hoca, görmüş olduğu eğitimler, aldığı ilmi bilgiler ile çeşitli yöntemleri kullanarak büyüler yapmaktadır. Müşterilerini hizmetlerini, ruhsatlı ve güvenilir olarak sürdürmektedir.

Güvenilir Medyumlar

Ülkemizde, çok sayıda kişi medyumluk hizmeti vermektedir. İnternet üzerinde, Medyum Geylani dolandırıcı mı? diye arama yapanlar, hocadan hizmet alanların olumsuz bir yorum yapmadığını görebilmektedir. Bu Medyum Geylani Hocanın dolandırıcı olmadığını, ilmi bilgileri ile kişilere, aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü gibi birçok çalışmayı yaptığı görülmektedir.

Güvenilir medyum olarak verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır;

 • Evlilik duası,
 • Ayırma büyüsü,
 • Aşk büyüsü,
 • Aşk duası,
 • Canbar büyüsü,
 • Kara büyü,
 • Papaz büyüsü,
 • Gideni Geri Getirme Büyüsü,
 • Karı Koca Arasına Muhabbet,
 • Aşık Etme Kendine Bağlama ritüelleri.

Medyum Geylani hoca, vefk ve celp yaparak, insanların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor. İnsanlar, kendi çabaları ile ulaşamadıkları şeylere ulaşabilmek için medyuma ihtiyaç duymaktadır.

Medyum Yorumları

Medyumluk birçok kişide doğuştan gelen bir yeterek olarak kullanılmaktadır. Bazı kişiler ticari olarak yaklaşımda bulunduğu için sahte medyumluk yapmaya çalışmaktadır. Bunun için bazı şeylere daha kolay ulaşmak isteyenler Medyum Geylani sahtekar mı? Sorusuna cevap arıyorlar. Medyum Geylani Hocanın internet sitesini inceleyenler ve çeşitli medyum yorumların inceleyenler, sahtekar olmadığını, gerçek ilmi bilgiler ile hizmet verdiğini görebiliyor. Büyü yapım işlemlerinde, farklı malzemeler kullanıyor. Kullanılan malzemeler ile yaptığı büyülerin daha etkili olmasını sağlıyor.

En İyi Medyum

En iyi medyum nasıl anlaşılır? Gerçek medyumlar, insanları yanlış yönlendirme yapmayan, kişileri dolandırmayan medyumlardır. En iyi medyumlar, bilim alanında gerekli eğitimleri alarak, manevi derecelere yükselmiş kişilerdir. En iyi ve gerçek medyumlar, kendilerine gelen kişilere asla yalan söylemeyen kişilerdir. En iyi medyumlar, büyü yapmadan önce çeşitli duaları okuyan, dualı vefk yapanlardır. İlk defa medyum hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, medyum hocalar hakkında yapılan yorumları inceleyerek, en iyi medyumu seçebilirler.

Medyum Şikayetleri

Piyasada çok sayıda sahte medyum olduğu için kişilerin medyumlukla ilgili çeşitli şikayetlerinin olduğu görülmektedir. Medyum Geylani hoca şikayetleri yapılan duaların etkisini göremeyen kişilerin sonuç alamadıklarına yönelik bildirimlerinden oluşmaktadır. Medyum Geylani hocadan hizmet alan çevrenizdeki kişilerle görüşerek, yapılan işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Medyum Geylani hoca, hastalık, nazar gibi durumlardan insanları kurtardığı için hakkında şikayet değil memnuniyet bildirimleri bulunmaktadır.

Medyum Geylani Vefkleri ve Çalışmaları Güvenilir mi?

Medyum Geylani güvenilir mi? Medyum Geylani hoca hakkında araştırma yapanlar, verilen hizmetlerdeki tek amacın insanların sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesi için özel çalışmalar yaptığını görebilirler. Medyum Geylani hoca her sorun türüne göre özel çalışmalar yapmakta ve çeşitli dualar ile yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Medyum Geylani Müşteri Yorumları

Medyum Geylani hoca yorumları hocanın özel çalışmalar yaparak, amaçlarına ulaşmalarında yardımcı olmaya çalıştığı kişiler tarafından yapılmaktadır. Müşteri yorumları, hocanın kendi web sitesinde ya da çeşitli internet sitelerinde yer alabiliyor. Dualı vefkler yaparak, güvenilir hizmetler verdiği, daha çok aşk büyüsü ve bağlanma büyüsü alanında hizmet verdiği için kişiler üzerinde etkili olmuştur. Müşterileri, medyum Geylani sayesinde, amacına kısa sürede ulaşabildiğini belirtiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Yağmur Ankara dedi ki:

  Geylani hocanın bence yaptığı en iyi işlemi canbar büyüsü çok etkili ve çok memnun kaldım. Nişanlım İçin yaptırmıştım düğüne az bir vakit kala ailesi yüzünden ayrıldık ama şimdi çok güzel herşey Allah kendisinden razı olsun. Bence en iyi medyum hoca geylani hocanın ta kendisidir. Gönderdiği işlemler bile bu zamana kadar o kadar kişiye işlem yaptırdım ben böyle bir uygulama hiç görmedim.

 2. Cemal İzmir dedi ki:

  Medyum Geylani Hoca, Konya da bir hocadan duymuştum adını ve numarasını almıştım. Hayatımda ben böyle bir şey görmedim arkadaşlar. Yerine gittiğimde kapında en az 15 kişi bekliyordu o gün akşama kadar bekledim benle görüşsün diye Allah razı olsun benimle de ilgilendi ama bana gösterdikleri şeylere gözlerim inanamadı eşimle ilgili bir sıkıntım da eşime yapılmış büyü yü gördüm ve o an bozdu yapmam gereken bir kaç işlem verdi ve 3 gün sonra evine dön dedi. Dediklerini yaptım ve eve döndüğüm de biraz korku birazda heyecan vardı ama Allahım nasıl bir şey bu anlamadım eşim kapıda sanki geleceğimi biliyormuş gibi bekliyordu ve o günü nasıl desem anlatamam. Gerçek bir hocamı arıyorsunuz Geylani hocadan şaşmayın derim.

 3. Emel Elçiler dedi ki:

  Mardin’de bizim burada da bu şekilde çok hocaların olduğunu duymuştum ama hangi kapıya gitsem para vermekten başka hiç bir şey yapmadım diyebilirim. Ailelerimizin de bildiği evlenmek üzere görüştüğüm erkek arkadaşım bir iftira yüzünden ben den ayrılmıştı artık ne desem bir anlamı yoktu bu her şey den çok benim için sıkıntı çünkü ailem den asıl korkuyor ve bunu da nasıl söyleyeceğimi de bilmiyordum. Benim gibi bir derdi olan arkadaşım daha önce geylani beyi aramış ve baya etkisini görmüş artık son çıkış olarak görüyordum kendisini. Allah razı olsun dualar ile bana bir kaç işlem gönderdi yapmam için saatleri de vardı işlemin herşeyi dediği saat de dediği günde yaptım 13 cü gece çocuk kapıma gelip beni görmek istedi ondan sonrası da beklediğimden de fazlası oldu Allah geylani hocadan razı olsun hem hayatımı kurtardı hem de sevdiğim le evliliğimi kurtardı

 4. Aziz Şengül dedi ki:

  Bakın arkadaşlar normalde ben öyle medyumdur hoca dır muska büyü işlerine güvenmem de inanmamda. Bu geylani hoca bizim köyde bir aşığa işlem yapmış onun vesilesi ile aradım bende kendilerini. ‘7 yıllık evliliğim bazı hatalarım yüzünden bitmek üzereydi. Şeytan gibi beni gören hanımım bu hocayı tanıyınca değişti. Gerçekten bu dünya da işinin ehli hocaların olduğunu geylani hocayı tanıyınca inandım. Muhterem ve ilmi geniş bir hoca dilerim herkese bana olduğu gibi şifa olur.

 5. Ramazan Almanya dedi ki:

  Yorumlarınızı okudum öncelikle burada işlemi olan herkesden yorum yaptığı için teşekkür ederim. Sizlerin yaptığı yorumlarla bende güvenerek Geylani Beyi aradım. Bizim burada hoca yada medyum yok o yüzden türkiye de olan güvenilir birini uzaktan bulmak oldukça zor bir durum. Neyse konuyu fazla uzatmayım 4 yıllık sevgilimden tam evlilik arefesinde ayrıldık araya başkaları girdi ve bu kişiler yüzünden hayatımız darma duman olmuştu. Geylani hocaya durumu anlattığımda bana ağız dil bağı, bağlama, 3 kişileri uzaklaştırma gibi işlem yapacağını söyledi, neyse dediklerini kabul ettim ve 21 gün beklememi istemişti. 21 gün bekle dediği işlemi 5 ci gece oldu ve beni görmek istemeyen kız arkadaşım kapıma geldi ne diyeceğimi bilmiyorum artık çok muhterem ve işinin ehli biri Almanya da da benim gibi durumu olan herkese tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.

 6. Yağız M.Ç dedi ki:

  Ayrıldığım kız arkadaşım için yardımcı oldu geylani hoca Allah razı olsun ondan 2,5 yıllık ilişkim bir şerefsiz yüzüne bitmişti. O kadar kızın kafasını doldurdular ki sanki beni tanıyan kız arkadaşım gitti düşmanım geldi o denli beni görmek istemiyordu. İnternette kendini hocayım diyen 3 ayrı kişi tarafından da dolandırıldım. Son umut geylani hoca kalmıştı artık çünkü maddi olarak da çok yorulmuştum. Uygun bir fiyata anlaştık sadece 2 hafta beklemem gerektiğini söyledi ve bana da sadece üzerimde taşıyacağım bir şey verdi o verdiği her neyse üzerime aldıktan 1 saat sonra kız ağlayarak beni aradı bildiğiniz şok geçirdim diyebilirim. Şimdi eskisinden de iyiyiz iyi ki tanımışım geylani hocayı onun sayesinde bana hayat veren sevdiğime kavuştum

 7. Filiz Sipah dedi ki:

  Evelenip ayrıldığım eşim için ben de kendilerinden yardım aldım 2 buçuk yıl ayrı kalmıştık, çocuklarım olmasa bu ilişkiyi belki devam ettirmezdim ama üvey baba da olsun istemiyordum. Bana da 1 ay içinde olur dedi işlemin ama biz uzun bir süre hiç görüşmemiştik. yüzümü bile görmek istemiyordu bide. Geylani hocanın yaptıkları ile 18 günde sonuç aldım diyebilirim ve o gün yemeğe çıktık ve şimdi herşey çok güzel keşke önceden tanısaydım diyorum bu kadar yokluk çekmezdim. Allah onu da bizim gibi sevdiklerine kavuştursun gerçekten çok muhterem birisi

MedyumSikayeti.com