Medyum Şikayet ve Yorumlar

Medyum Bestami Hoca Yorumları ve Şikayetleri

Medyum Bestami Hoca Şikayetleri ve Yorumları. Medyum Bestami hakkında şikayet, yorum ve değerlendirme yazabilirsiniz.

Medyum Bestami hoca kim? Gerçek ve güvenilir medyumlar, insanları, sahte medyumlara karşı sürekli uyarmaktadır. Kendisinin medyum olduğunu ileri süren çok sayıda kişi, insanların manevi duygularını sömürerek, dolandırıcılık yapmaktadır. Güvenilir medyum arayanlar, Medyum Bestami hoca hakkında şikayet ve yorumlar ile kim olduğunu anlayın. Hangi konularda büyü yapıyor öğrenmeye çalışıyor. Medyum Bestami hoca, gaybi alemlerin enerjilerini ve ilmi alanda aldığı eğitimleri kullanarak hizmet veriyor. Büyü yapma, büyü bozma hizmetlerini veriyor.

Medyum Bestami Hoca Vefkleri

Medyum Bestami dolandırıcı mı? öğrenebilmek için hakkında yapılan yorumlara ve şikayetlere bakılmaktadır. Büyü yaptıranlar tarafından yapılan yorumların olumlu olduğu görülmekte ve hizmetleri ile insanları dolandırmadığı görülmektedir.

Web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlar ile verdiği hizmetlerin şunlar olduğunu gösteriyor;

 • Eş bağlama duası,
 • Evlilik büyüsü,
 • Bağlama büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Kaybettiğini bulma büyüsü,
 • Aşk Büyüsü,
 • Bağlama Büyüsü,
 • Gideni Geri Getirme Aşık etme büyüsü alanlarında uzman.

Büyü yaptırmak çoğu kişi tarafından günah olarak görülmektedir. Medyum Bestami hoca verdiği hizmetleri, havas ilmi, dini bilgi ve gizli ilimler ile yapmaktadır. Kullanmış olduğu yöntemler medyumluk hizmetini güvenilir olarak sunmasını sağlıyor.

Medyum Bestami Yorumları

Medyum Bestami hoca ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinde kendisinden söz ettiren medyum Bestami hoca, büyü, vefk, hamaylı yaptıranlar, aldıkları hizmet ve gördükleri etkilere göre yorum yapabiliyor. Medyum Bestami sahtekar mı? Sorusunun cevabı, yapılan yorumlarda verilmektedir. Ruhsatlı ve izinli olarak medyumluk hizmeti verdiği için sektörde güvenilir ve gerçek medyum olarak hizmet veriyor. Medyum Bestami hoca ile görüşerek, evlilik büyüsü, bağlanma büyüsü gibi büyü yaptıranlar, olumlu yorumlar yapıyor. Birçok kişi yapılan vefk çalışmaları sonrasında, evliliğinin daha iyi gittiğini yaptığı yorumlar ile gösteriyor.

Medyum Bestami En İyi Medyumlar Arasında

En iyi medyum nasıl anlaşılır? Medyumluk hizmeti veren kişilerin güvenilir olduğunu anlayabilmek için çeşitli araştırmaların yapılması gerekiyor. En iyi medyumlar, hizmetlerini ruhsatlı ve denetimler ile veren medyumlardır. Büyü ya da vefk yatıracak olanlar öncelikle medyum Bestami hocadan ruhsat bilgilerini sorabilirler. Medyum Bestami hoca, tüm müşterileri ile ruhsat bilgilerini paylaşmakta ve kullanıcılarından gelen yorumlara, sitesinde yer verdiği için en iyi medyumlar arasında yer aldığını gösterebiliyor.

Medyum Bestami Şikayetleri

Büyü yaptırmak için medyum hocalara gitmeden önce mutlaka, haklarında çeşitli araştırmaları yapmanız gerekiyor. Medyum Bestami hoca şikayetleri çeşitli internet sitelerinde paylaşılmaktadır. Yapılan şikayetlerin türü ve nedenine bakılmalıdır. Medyum Bestami hoca, kendisinden yardım isteyenlere, yüz yüze, uzaktan ve iletişim bilgileri üzerinden hizmet veriyor. Medyumlar arasında, hakkında en az şikayet bulunan medyumlardan birisidir. Hiçbir büyü için garanti verilmemekte ve büyüsü tutmayanlar, hocanın hizmetleri ile ilgili şikayet bildiriminde bulunabiliyor.

Medyum Bestami Hoca Güvenilir mi?

Medyum Bestami güvenilir mi? Müşterilerinin dolandırıyor mu, sahtekar mı? Gibi tüm sorular için web sitesini ve çeşitli internet sitelerini inceleyebilirsiniz. Gerçek ilmi bilgilere sahip olduğu ve tüm hizmetlerini, sahip olduğu ilmi bilgilerine dayanarak dualar ile yaptığı için güvenilirdir. Medyum Bestami hoca yorumları incelendiğinde, yüz yüze ya da uzaktan destek alanların, olumlu yorumlar yaptığı görülmektedir.

Etkili çözümleri ile kişilerin sorunlarının çözümünde yardımcı olduğu ve yaptığı duaların hızlı etki göstermesini sağladığı için kendisinden söz ettirmeye başlamıştır. Medyumluk sektöründe, en güvenilir medyumlar arasında yer alarak, hizmetlerini, kendisine ulaşan herkese sunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Nurten kaymaz dedi ki:

  Selaminaleykum 2 yillik iliskim vardi 3 ay once ayrilmistik ailesinden kaynakli sebeplerden dolayi boyle seylere inancim vardi ama korkuyordum islem yaptirmak icin buyu saniyodum yapilan islemleri ama bestami hocaya internetten ulastim ask buyusu etkili diye aradim buldum konudtuk durumu izah etti 21 ve 41 gun icinde sonuc aliriz yaptigimiz islemler duali vefk calismalari dedi anlatti detayina kadar bana herseyi bende korkularimi yendim ucretimi gonderdim guvenerek ve bir hafta icinde islemler bana kargo ile geldi islemleri uygulamaya basladim 14. Gunde ve 2 aydir beni heryerden engelleyen ulasamadigim 2 yil emek verdigim mehmedim bana geldi beni sevdigini ve pisman oldugunu soyledi suan cok mutluyuz sukurler olsun bestami hocam ve vekili olan emir hocamiz allah sizden razi olsun bu zorlu surecte beni yalniz birakmadiniz.

 2. Hayatımı Değiştiren Hoca dedi ki:

  Hayatımda gördüğüm en iyi medyum hoca bestami bey dir kendileri hem uslubu hem konuşması ve anlayışı bir yana gerçek ilim sahibi olduğunu da gönderdiği işlemlerde gördüm Allah ne muradı varsa versen. Kısaca şunu söyleyim 2 sene birlikte olduğum erkek arkadaşımdan evliliğe karar verdiğimiz vakit ailesi yüzünden ayrılmıştım. Bir arkadaşımın tavsiye üzerine yardım aldım çok şükür yakında nişanımız olacak bir ömür duacısıyım artık.

 3. Timuçin İzmir dedi ki:

  6 yıldır görüştüğü kız arkadaşım ailesi yüzünden benden ayrılmak zorunda kaldı. İzmir de medyum hoca ararken karşıma çıktı Bestami hocanın sayfası durumu anlattım kendilerine ve uygulamam için bir kaç işlem söyledi Allah razı olsun dediği gibi de yaptım her şeyi ve şuan sevgilim de ailesi de deli gibi bağlı bana :)) pişman oldum bu zamana kadar neden yaptırmadığıma Medyum Bestami hocamı izmirli olmama rağmen bu piyasada afsene kral bence

 4. Merve gündüz dedi ki:

  5 yıllık bir ilişkim vardı ciddiyete bindi fakat 2 yıl nişanlı kaldık sonrasında nişanlımın ailesi tarafından çıkan problemler sebebiyle nişanlım olacak kişi nişanı bozma gereği duydu sebebini sorduğumda ise araya giren engellerin olduğunu aklının karışık olduğunu ve ilişkimizden birden bire soğuduğunu dile getirdi fakat sonrasında öğrendimki nişanlımın aklını karıştıran üçüncü kişiler varmış bende işlem yaptırma gereğinde bulunmak istedim son çare olarak youtubede ve internette araştırma yaparken Medyum bestami hoca adlı kanalı buldum ve yaptığı işlemlere baktım bana uygun olanı seçtik ve yaptı Medyum bestami hoca kanalındaki üçüncü kişileri uzaklaştırma sevdiğini bağlama ve aşık etme sevdiğini geri döndürme işlemini yaptırdım. Sonrasında işlem 7 gün içinde sonuç verdi bana gönderilen işlemleri uyguladım ve tamamen rahmani ve dualı vefk işlemleri yapan bestami hocadan allah razı olsun. Ailesi için istediğim işlem içinse ağız ve dil bağlama yapacağını ve ilişkinize kimsenin karışmayacağını söyledi ve bu işlemde 17 gün içinde sonuç verdi Allah razı olsun medyum bestami hocamızdan nişanlımla 2 aydır çok iyi aramız ve tamamen ilişkimize odaklanmış durumdayız allahın izniyle 2022 nisan ayında düğünümüz olacak. İşlem yaptırcak olan arkadaşlar korkmasın büyüdür tehlikelidir yapmayın kanmayın diyenlere inanıpta inancınızı ve sevginizi kaybetmeyin. Allaha emanet olun..

 5. Cem Özdemir dedi ki:

  Hocam burada sizi görünce şaşırdım bu zamana kadar hiç şikayet görmemiştim. Site şikayet sitesi yazınca da bakmak istedim ama herkes çok güzel anlatmışlar sizi. Ben de yazmak istedim inşallah yazımı paylaşırlar. Nişanıma 10 güle arkadaşlar 3 yıllık sevdiğimden ablası yüzünden ayrıldık. Birçok medyumu aradım ve baktım ki hepsi depara tuzağı olmuş. Dualara bakarken medyum bestami hoca sayfasını gördüm dua olunca içimden inanmak geldi o an ve aradım kendilerini. İnanın hocamı arayana kadar hep aşk büyüsü yaptırmıştım meğer niyetim evlilik olunca büyü yapılması uygun değilmiş ve bunu bana söyleyen tek insan da medyum bestami hoca oldu. Durumumu anlatınca bana senin işin 17 günde olacak dedi bende hocam yapta 1 ay da olsun razıyım dedim ve o an güldü de bana .Her neyse konuyu fazla uzatmayım işleme başladık o gün 4 gün sevdiğim kızın ablası aradı özür diliyor olanlara inanamadım o an ve bir kaç saat geçmeden ayrıldığım nişanlım aradı telefonu açtım ağlıyor özlediğini söylüyor yeminle sanki rüya görüyordum o an öyle düşündüm artık bu kadar hızlı olabilir mi ki demek ki her işin bir ehli var arkadaş Şimdi ise nişanı yaptık düğüne az kaldı ve deli gibi hatta taparcasına bana bağlı nişanlım ve ailesi diyebilirim bir daha arıycam hocayı işlemin etkisini zayıflatsın diye bu sefer kıskançlık arttı :)) Sevdiğime kavuşturan adam KRAL MEDYUM BESTAMİ HOCA YORUMLARI DA ÇOK GÜZEL

 6. büşra dedi ki:

  merhaba ben belçikadan yazıyorum burda bir markette çalışıyorum ve aynı yerde çalıştığım iş arkadaşımla aramızda bağ kuruldu çocuğa aşıktıım çok dil döktüm yapmadığım şirinlik kalmadı ama elde edemedim kendisi baya egoist di etrafında sürü sürü kız var herkese mavi boncuk bende düşündüm buna en iyisi aşk büyüsü yapmak belçikada da Senegalliler var onlara falan gittim bir sonuc yok ortada derken internetten aşık etme ve bağlama işlemi için medyum hoca aradım taradım medyum bestami hocayı buldum bir çok sitede medyum bestami hoca ile alakalı güzel yorumlar görünce kendisi ile iletişime geçip aşk ve bağlama tılsımları yaptırdım bana posta gelene kadar birşey olmadı gelen postadaki işlemleri uyguladıktan on gün falan sonra aramız yakınlaşmaya başladı beraber aynı ortamda bulununca bakışlarının değiştiğini hissettmeye başladım büyülenmiş gözlerle bakıyordu sanki sonra iş dışında arkadaş ortamındada görüşmeye başladık 45 günden berinde sevgiliyiz diğer kızlar hala çevresinde ama onun yıldızı benim ne diyeyim kıskananlar çatlasın darısı herkesin başına medyum bestami hoca aşık etme sevdiğini bağlama ve giden sevgiliyi geri döndürme işlemlerinde gayet başarılı inşallah sizde iletişim kurarsınız.

 7. Bahar Öztürk dedi ki:

  Ben de bestami hocadan yardım almıştım. Kaynanam eşimle ayrılmam için büyü yapmıştı bize ayrıldık ama sonrasında hayatım o kadar maf oldu ki anlatamam. Geri gelmesini eski eşimin bende istemiyordum fakat o büyünün etkisi yüzünden olacak olan tüm işlerim hep terse dönüyordu ilişkiye yeni başlıyordum ortada sebep yok ama yine ayrılıyordum. 7 defa iş den çıkarıldım anlatılacak gibi değil yaşadıklarım kabuslar bile üst üste iyice psikolojim bozulmuştu artık. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile bestami beyi aradım bana yıldızname ve su bakımı yaptı yaşadıklarımı bir bir anlattı bana o anda şok oldum bu kadar her şeyi bilmesi şaşırttı resmen. Sonra yapılması gerekenleri söyledi Allah razı olsun gönderdikleri de o kadar güzel bir kokusu vardı ki doğru kapıda olduğumu o anda anladım. Yıllarca çektiğim sıkıntımı 20 gün de çözde gerçekten işinin ehli şimdi onun sayesinde sanki doğmuş gibiyim. Her şey çok güzel artık

 8. emel demir dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben medyum bestami hocaya aşık etme ve sevdiğini bağlama işlemi yaptırdım. 11. gununde 2 buçuk yıldır ulaşamadım beni bırakıp giden erkek arkadaşım beni özel numarayla arayarak halimi hatrımı sordu.beni ozledigini söyledi.cok mutluyum suan icin cok nadir konuşuyoruz ama aklına geldigimi söylüyor.40 güne kadar daha neler olcak bilmiyorum ama suan icin umutluyum.sunuda belirtmek istiyorum bestami hocayla ilgili bazı şikayet sitelerinde bestami hocayı karalamaya çalışan yorumlar yapılmış sakın inanmayın.ben o yazıları okuduğumda çok tedirgin oldum acaba doğru olabilirmi diye düşündüm ve bunu bestami hocaya kadar sordum ama hiçbir alakası yoktur bestami hoca gayet düzgün ve işinin ehli birisidir ben kendisine çok teşekkür ediyorum.40 güne kadar gene gelişmeleri bildircem. bestami hocama aşık etme büyüsü ve aşk büyüsü yaptırmak isteyenler 0534 392 96 16 .

 9. Ünzile dedi ki:

  Hayatımda onca olay yaşadım ama beni çektiğim sıkıntılardan kurtaran tek bir hoca vardı buda Bestami hocam dı. Ben yıllarca yurtlarda yaşadım hayatımı kurana kadar herkes den bir darbe yedim. hayatıma beni kurtaracak dediğim bir kişi oldu ve her şey düzeldi derken yine bir anda hayatım alt üst oldu. İyi bestami hocamı tandım onun sayesinde yuvam oldu öz babamın yapmadığını bana yaptı Allahım onu sevdiklerine bağışlasın. O olmasaydı neler olurdu bilinmez ama şimdi evliyim ve ömrümün en mutlu günlerini yaşıyorum

 10. Cahit Fransa dedi ki:

  Evlenmek üzere olduğum ilişkimden kızın ailesi yüzünden ayrılmıştık. Beni düşman gibi görüyordu artık. İnternette hoca ararken medyum bestami hocayı gördüm bazı yorumları okudum hakkında ve gerçekten bir çok kişi memnun kalmış. Bende durumu anlattığımda hem ailesi, hem de kıza işlem yapalım dedi ama büyü ile işlem yapmadığını iki defa da söyledi gerçi benim için kızın dönmesi önemliydi nasıl geldiği değil. Konuyu fazla uzatmıycam bir takım işlemler yaptı bana da kargoyla bişeyler gönderdi yapmam için verdiklerini yapmaya başladığım 3 cü günde kızın ailesi yanıma geldi şaşırdım olanlara tabi sonra kız arkadaşım gelip olanlardan özür diledi inşallah 8 ci ayda türkiye düğünümüz var. İyi ki de bende bestami hocayı bulduğuma şükrediyorum

 11. MUSTAFA YALÇIN dedi ki:

  Nişanlımla ilgili bir sıkıntı dan dolayı bende Medyum Bestami hocadan yardım almıştım kendisini tanırım. Ailesi yüzünden ayrılmıştık bizde öyle bir işlem yaptı ki kızı bırak nişanlımın ailesi sözümden çıkmıyor artık. Allah ne muradı varsa versin onun sayesinde evleneceğim yoksa 4 yıllık ilişkim bir hiç uğruna bitecekti.

 12. Gerçek Bir Hoca dedi ki:

  1,5 yıllık ilişkim eski ayrıldığım kız yüzünden bitmişti benimde. Bestami hocayı tanıyana kadar 4 ayrı medyum tarafından dolandırıldım zehir olsun benden aldıkları. Bestami hocayı aradığımda bana direk niyetin evlilikmi diye sordu o zaman inandım bende kendisine. Çünkü büyü ile işlem yapmıyormuş kendisi. 6 ay olmuştu ayrılalı ve bana 11 gün içinde olacak dedi son olarak bunu da deneyip daha da bu işlere girmeyecektim ama 4 cü gece olanlara kimse inanamaz. Allah razı olsun kendisinden başka söyleyecek bir sözüm yok hele ki Yardımcı murat hoca o kadar ilgili ki onunda hakkı var üzerimde hepsinden binlerce kez Allah razı olsun.

 13. Şerife Ak dedi ki:

  Bestami hocadan da Murat hocadan da Allah razı olsun. Ba<zı yorumlarda hakkında kötü de yazsa ben itibar etmedim çünkü benden önce bir arkadaşıma da yardımcı olmuşlardı. Benim eşimle ilgili sıkıntılarım vardı ayrılık eşine gelmiştik. Tavsiye üzerine aradığım için aslında güvenmiştim ama şimdi onun sayesinde 7 yıllık evliliğim kurtuldu. Hepsinin hürmetle ellerinden öpüyorum umarım bu yorumumu yayınlarlar. Çünkü alakasız bir .çok yorum yapmışlar ben biliyorum ki aslı olmayan şeyler onlar bu dediğimi de emin olun konuştuğunuzda anlayacaksınız ben ce Türkiyenin en iyi medyum ve hocası bestami hoca dır

 14. Fatma Doğan İzmir dedi ki:

  Nişanlımla ayrılmıştık annesi yüzünden 4 ay geçmesine rağmen ne yaparsam yapayım kesinlikle bizim olmayacağımızı söyleyen adam nasıl bu kadar değişti inanın anlayamıyorum. Bestami hoca bana 7 tane vefk verdi kızım bunları her gece yak 3 gece pişman olur gelir demişti gerçekte 3 geceyi yaktım nişanlım sabaha karşı 6 defa beni aramış sanki rüya geldi bu olanlar. Sonrasını anlatmaya gerek yok inşallah bir kaç ay sonra düğünümüz olacak her şey bestami hocanın sayesinde Allah razı olsun kendi sayesinde.

 15. Yıldız Bodrum dedi ki:

  Öncelikle merhabalar burada bestami beyin yorumlarını görünce çok mutlu oldum ben de işleme başlatalı 2 gün oldu inşallah ben de sizler gibi güzel sonucu alıcağıma inanıyorum. Sabırla bekliyorum

 16. Günaha Girmeyenlerin Kapısı dedi ki:

  Bestami hocayı tanıyana kadar bir çok hocaya büyü yaptırdım taki bestami hocayı tanıyana kadar hayatım değişti diyebilirim. Eşimle ilgili sıkıntılarım için gitmediğim hoca medyum kalmadı vermediğim para da kalmadı bu yolda bir araba parası kaybettim diyebilirim. Son umut son çare Bestami hoca kalmıştı onu aradığımda önce fırça yedim de diyebilirim meşe karşı büyü yapılmayacağını ondan öğrendin. Neyse konuyu fazla uzatmaya gerek yok, Bestami hocanın anlattığı şekilde bir işlem hazırladı bana şuan 2 ay oldu ve çok mutluyum eşim eve döndü bana da deliler gibi bağlı inşallah etkisi hiç bir zaman bozulmaz. Allah ne muradı varsa versin diyorum artık. İnşallah herkese umut olur

 17. Zeynep dedi ki:

  medyum bestami hoca gördüğünüz görebileceğiniz en cana yakın güvenilir insanlardan biridir çok zor günlerimde yanımda oldu 4 ay beraber çalışma yaptık benim için inanılmaz diyebileceğim sonuçlar aldık nisan eylül 22 de düğünüm var. Bestami hocanın bu düğünde benden çok emeği vardır hakkını asla ödeyemem hayatıma ışık oldu,baba oldu,abi oldu,dost oldu kendisiyle güvenle çalışabilirsiniz ben tavsiye ederim ki benim yorumumu gören bir çok kişide tavsiye edicektir internetten çok hoca araştırdım hep dolandırıldım ama medyum bestami hoca hakkında şikayet ve kötü yorumlar görmedim. rabbime şükürler olsun dualarımız kabul oldu.

MedyumSikayeti.com